Temalar

Temalar

İtalya zengin tarihi ve kültürel birikimi ile filmlere konu olmuş, destanlar yazılmış, şarkılar söylenmiş bir ülkedir.

KLASİK ŞEHİR DÜĞÜNLERİ

Napoli muhteşem bir şehirdir. Kültürel ve tarihi mirası zengin bu sahil şehirin’de seçenekler sınırsız. Evlenmek için bir çok farkli mekan sizin zevk ve isteğiniz üzere sunabiliriz.

TARİHİ ŞATO VE VİLLA DÜĞÜNLERİ

Campania bölgesin’de yüzlerce şato ve villalar bulunmaktadır. Birlikte Size en uygun konumu seçebilir ve büyük zevkle özel gününüzü hayalden gerçeğe dönüştürebiliriz.

DENİZ KENARI VE ADA DÜĞÜNLERİ

Carpi, Ischia, Positano, Sorrento ve Amalfi Kıyısını kimler duymadı? Güzellikleriyle meşhur bu yerler filmerde ölümsüzleştirmiştir. Doğanın yarattığı bu cennette Benzen Adalari ve Amalfi Kıyısın’da bulunan deniz şehirleri aşk senaryonuzun sahnesi olabilir.

BAHÇE VE ARKEOLOJİK PARK DÜĞÜNLERI

Mumlarla dolu bir büyüleyeci bahçe’de veya yunan tapınaklar kalıntıların arasında ve bunlarda yeterli değilse, Roma Amfitıyatrosunun ortasın’da "Evet" demek unutulmaz olmaması mümkün değil.


 

 

Arrangements rental and equipment installation

Attenzione: Alfonso Scuotto Group S.r.l opera esclusivamente nel settore degli allestimenti. Siamo stati oggetto di furto dei dati aziendali. Gli unici siti della società sono scuotto.com e scuottoweddinglab.com., pertanto diffidate di altri siti che si spacciano per la nostra società in maniera fraudolenta, che opera con serietà da più di 150 anni nello stesso settore con passione e tradizione.